Willa Trebla

Do dyspozycji gości oddajemy 10 komfortowych pokoi dwuosobowych. Każdy z nich posiada łazienkę z prysznicem, mini aneks kuchenny, komplet ręczników, suszarkę, darmowy zestaw kosmetyków.
 

We wszystkich pokojach znajduje się lodówka, komplet sztućców, deska do krojenia, kieliszki. Posiadamy również telewizory z płaskim ekranem posiadające pakiet Cyfry+.

Dodatkowo na każdym piętrze znajdują się ekspresy do kawy, dystrybutory wody (zimna-gorąca-gazowana), mikrofalówka.

Willa jest wspaniałym miejscem na wypoczynek oraz wsłuchanie się w dźwięki natury.

Pierwsze wzmianki o Międzygórzu pojawiły się XVI wieku. Znana była początkowo jako osada drwali, górników oraz strażnica łowiecka. W roku 1858 miejscowość staje się własnością księżnej Marianny Orańskiej i to właśnie dzięki niej zaczyna się rozwijać turystycznie. Pod koniec XlX wieku królowało jako centrum sanatoryjno-sportowe. W czasie wojennej zawieruchy na szczęście prawie wszystkie budynki ocalały w stanie nienaruszonym. Po roku 1945 zostały przekazane Funduszowi Wczasów Pracowniczych, po czym znów trafiły do osób prywatnych, dzięki którym wróciły do czasów swojej świetności.
 

Międzygórze, to kameralna, urokliwa miejscowość położona w Masywie Śnieżnika. Charakterystyczna zabudowa w stylu tyrolskim, górskie potoki, wodospad, liczne szlaki turystyczne zachęcają do odwiedzenia tego klimatycznego miejsca o każdej porze roku. Willa Trebla została zbudowana pod koniec XlX wieku, jest pełna światła, emanuje dobra energią i gościnnością. Obecnie odrestaurowana zachowawczo, ukazuje klimat czasów swojej świetności. Jest wyjątkowo zdobna, posiada wiele tarasów i pięknych drewnianych detali. Idealne miejsce na romantyczny wypad we dwoje, na chwilę zapomnienia lub refleksji. Domowa atmosfera panująca w tym miejscu, pozwala na rożnego rodzaju odstępstwa od przyjętych reguł.

 

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking przy ulicy
W cenie
Parking własny
W cenie
Palenie zabronione
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja